• Subcribe to Our RSS Feed

Pozvánka na Pagan Pride

Zář 13, 2013 by     Komentáře (1)    Rubrika: Akce

Zveme Vás na třetí ročník pražské Pagan Pride Day, tentokrát ve spolupráci s českou pobočkou Pohanské federace.

Tento festival, otevřený široké veřejnosti, nabízí den naplněný zábavou i vzděláváním ve formě sociálních a duchovních aktivit. Účastníci jsou srdečně zváni k účasti, shlédnutí rituálu a setkání s místními pohanskými skupinami.

bez názvu

Akce se již tradičně koná v Centrálním parku v Podolí (dříve Park Družby, cca 5 minut chůze od Arkád Pankrác), a to od 14 hodin (v případě příznivého počasí). Připraven je tradičně program sestavený s přednášek a workshopů s pohanskou tématikou a nebude chybět ani závěrečný rituál k příležitosti svátku Mabon (podzimní rovnodennosti), který je plánován na 17. hodinu. V případě nepříznivého počasí se uskuteční pouze tento rituál.

5004817987_191651d9a1_m

Vzhledem k tomu, že PPD je akcí neoddělitelně spjatou s charitou, bude i letos vstupenkou na tuto akci příspěvek pro záchrannou stanici pro ohrožené živočichy (přijatelné je cokoliv od piškotů, přes psí a kočičí pamlsky, konzervy a granule, až po ořechy, zrní a krmné směsi pro ptáky).

5005388834_0a9183000e_m

Více informací o projektu, letošním i předchozích ročnících, naleznete na českém webu http://www.paganpride.cz/

 

Komentáře(1) + Add Comment

Máte co dodat? Zanechte nám komentář!

XHTML: Můžete použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>