• Subcribe to Our RSS Feed

Očarování nepřátel žen a míru

Úno 3, 2009 by     Žádné komentáře    Rubrika: Články

Autorkou článku je ZBudapest

Některé ženy se zdráhají opětovat útok. Příliš mnoho let uplynulo od heroického věku sedmdesátých let, kdy začalo všechno nové. Mívaly jsme kurzy sebeobrany, kurzy jak opravit své auto, ženské kurzy o tom, kdo jsme jako ženy a co ženy učinili v průběhu ženských dějin čeho si nejsme vědomi. Sdílíc naše poklady a naše slzy.

images (1)

Stále žijeme ve společnosti soustředěné kolem mužů. Muži vládnou násilím, znásilňováním a neustávajícími válkami. Ne zákonem. Příliš mnoho násilníků bylo propuštěno, stejně tak mnoho vrahů. Zloději z řad bílých límečků žíjí dlouho a zřídka kdy padnou do rukou spravedlnosti. Kriminálníci z Wall Streetu, kriminálníci z Enronu, omilostnění „zrádci“ z GOP a vysoce postavený idiotický syn Bush nebyli ani obžalováni.

Ale něco se stalo tady, v San Francisco Bay Area, co pro mě, jako čarodějnici, přešlo hranici „toho už je moc“! Lesbička byla zlomyslně hromadně znásilněna čtyřmi muži. Poté ji unesli a pokračovali ve znásilňování dalších 45 minut. Byla brutálně zbita na každém centimetru svého těla za to, že je ženou, za to, že je lesbičkou. Poté jí ukradli auto a nechali ji nahou v mrazivém zimním větru a bičujícím dešti, v její vlastní odvaze přežít. Přežila.

Nikoho jsem neočarovala od případu Traiside Killer (stále ve vězení) v osmdesátých letech, ale něco se ve mně pohnulo, když se zločin objevil tak blízko mému životu. Jsem mnohem starší , teď když je mi 68 a o něco nezpůsobilejší s umělými kyčlemi; shromáždila jsem dost odvahy k povolání do zbraně všech žen, které považují svolání zaklínacího kruhu pro účely obrany za užitečné úsilí.

13 žen odpovědělo na volání. Bylo to magické číslo. Udělala jsem to.

Jako vždy dokumentujeme všechna kouzla, takže zde nemůže být ŽÁDNÁ pochybnost, že nevoláme ďábla.

Zvážila jsem situaci a uvážlivě zvolila Panenku Guadalupskou jako naši Královnu všech američanů, aby byla v našem středu. Požádala jsem přítelkyni, aby mi obstarala nějaké velké plakáty Panenky. Poslala nám dva velké plakáty, nádherné ve svém zjevení, Panenka ve své plné královské slávě. Děkuji, Karen!

Poté jsem shromáždila všechny důležité okultní pomůcky. Můžete vytvořit úspěšné kouzlo jen tak bez ničeho, pouze modlením. Avšak pokud stojíte proti násilnické kultuře, proti násilí takto nenávistného kriminálního významu, je dobré mít s sebou nějaký kořen mandragory a dalších posvátných zhoubných bylin, abyste je mohli spálit v kotlíku.

Životy násilníků reprezentovala červená příze a nad kouřícím kotlíkem, za modliteb ke Královně, jsem jejich štěstí rozstříhala na mnoho malých kousků. Jediný muž, který přišel k našemu čarování, Lez, je pomohl všechny vložit do hořícího kotlíku změn. To bylo důležité. Muži musí zastavit násilí. Muži musí přejít na stranu žen. Bojovat za nás. Zřídka se to stane.

Královnu, kterou jsme přivolali jako babičku (její staré jméno bývalo Tonatzin) jsme požádali o pomoc, aby tito muži a VŠICHNI násilníci byli sraženi Neštěstím. Rozstříhali jsme jejich štěstí na maličké kousíčky, jejich štěstí právě odešlo.

Pak jsem je začarovala tak, aby je nikdo neskryl. Začarovala je, aby je jejich vlastní rodiny vydaly. Začarovala je, aby se obrátili proti sobě navzájem. Začarovala je, aby nejmladší promluvil.

Pak jsme šli domů. Lehla jsem si na gauč a nechala přijít nový rok. Myslíc, že bude třeba nějakého času než se roztočí potřebná kolečka.

Ve středu byly zprávy na titulních stranách SF Chronicle. Tři z těch mužů byli uvězněni. Rodina nejmladšího jej vydala. A pak mluvil, tak jak kouzlo požadovalo. Uvěznili další dva a ve čtvrtek se k nim připojil čtvrtý. Buď požehnána Tonantzin!

Sestry z Covenu Susan B. Anthony číslo 1 na celém světě se s námi podílely na této neuvěřitelně rychlé Spravedlnosti. V Orange County v Jižní Kalifornii a jinde se ženy spojily k podpoře tohoto kouzla; a mohly spatřit úspěch svého úsilí. Příliš je příliš!

Ve stejný den, kdy zde začalo zatýkání byl ve městě Columbus v Ohiu zadržen sériový násilník… Žádné štěstí pro násilníky! Spravedlnost vládne!

Takže jsem si dovolila malý vítězný taneček. Jóóó!

Doufala jsem, že by z této zkušenosti mohlo vzejít celostátní kouzlo proti VŠEM násilníkům a mužskému násilí. Každoročně, při novu na konci každého roku. Aby je konečně opustilo štěstí.

Ale opravdová změna může přijít jen ze změny uvědomění. Změna mysli, která uvidí ženy odlišně. Ne jako maso, ne jako díry nebo děvky, ale jako sestry a matky a obyvatelky s právy.

Náboženství mužských Bohů nepomohlo ani v nejmenším. Tisíce let uplynulo a muži stále nejsou civilizovaní. Mužští bohové jsou Pány, kteří mají svaté knihy plné násilí a bití žen. Obrácení se zpět ke kultuře Bohyně a ocenění života je tím, co by pomohlo vidět ženy v milujícím světle. Přeze všechno, my jsme branami života. Zrodily jsme každého.

Kde je vděk? Proč ten vztek proti nám?

Věřím, že se ženy spojí a naučí se nebýt hnané obavami, povstat pro sebe navzájem a sebe samé. Znovu se naučit SESTERSTVÍ.

Přeji vám vůbec nejlepší nový rok.

Z Budapest

“We all come from the Goddess, and to Her we shall return
Like a drop of rain flowing to the ocean…”

Text je převzat z magazínu Goddess. Stránky autorky naleznete na www.zbudapest.com

Zdroj obrázku www.zbudapest.com

Máte co dodat? Zanechte nám komentář!

XHTML: Můžete použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>