• Subcribe to Our RSS Feed

Kouzlo sebelásky

Srp 1, 2016 by     Žádné komentáře    Rubrika: Nezařazené
To jediné kouzlo lásky, které kdy budeš potřebovat…

Pokud nedokážeš milovat sám sebe, jak chceš milovat někoho jiného?

Když milujeme sami sebe, své štěstí upřednostníme před štěstím ostatních, dějí se zvláštní věci. Cítíme se dobře, jsme spokojení se svými rozhodnutími, což vede k uvědomění si sebe sama jako láskyplné bytosti a vede k lepšímu rozhodování. Je to takový začarovaný kruh (hehe, slovní hříčka zamýšlena).

Výhody seslání kouzla lásky na sebe sama jdou dokonce ještě hlouběji. Sesláním kouzla na sebe si vynucujeme, aby se běh světa měnil, což znamená, že musíme být k sobě brutálně upřímní a pravdiví – nemůžeme si o sobě nic namlouvat. Donutí nás to podívat se na kořen našich problémů, na lži, které si o sobě namlouváme tak dlouho, až jim uvěříme. Musíme si zvolit své zájmy namísto toho, abychom se spokojili s míň, než je naše hodnota. Musíme si uvědomit svou hodnotu, abychom dostáli výzvě a jen nečekali, až kolem pojede neexistující princ na bílém koni, který nás přiměje se cítit lépe.

Jestliže se rozhodnete milovat sami sebe, činíte obrovské prohlášení Univerzu a všechno se mění.

Tohle kouzlo se osvědčilo mnoha lidem. Je skvělé pro lidi, kteří hledají lásku, snaží se napravit lásku, kterou mají, a/nebo posílit lásku ve svém životě.
Dá se provést kdykoli, ale je sestaveno tak, aby nejlépe fungovalo v pátek večer, těsně po soumraku.

Kouzlo sebelásky
ingredience: růžová svíčka, květy levandule, květy jasmínu, zlaté třpytky, 5-10 kousků růženínu, miska se slanou vodou, bílá, červená nebo růžová látka, kompaktní zrcátko.

Vytvořte si posvátný prostor. Při tomto kouzlu se mi osvědčilo vykropit kruh slanou vodou a pak vizualizovat růžové plameny ohraničující celý prostor.
Na oltář dejte nezapálenou svíci a kolem ní v souměrných rozestupech naaranžuje růženíny. Jak umísťujete kameny, vizualizujte si sebe sama v té nejpravdivější a nejvíc autentické podobě.
Kolem kruhu růženínů rozsypte dostatečné množství květů (nešetřete s nimi, nevyplatí se to). Přitom žádejte o moudrost a vyléčení vašich ran. Když budete sypat jasmín žádejte o lásku k sobě , s levandulí žádejte o vyléčení utržených ran, o poznání věcí, které máte změnit.
Rozsypte zlaté třpytky na květy i svíčku.
Usaďte se před oltářem, omyjte si tvář, ruce a chodidla slanou vodou. Jak namočíte látku ve vodě a budete se jí otírat, dejte si načas a hledejte, prociťte své bloky a minulé špatné vztahy, smyjte je ze sebe. Až to dokončíte, vizualizujte si, jak se přes vás převalí růžový plamen, spaluje zbytky špatných vztahů a bloků a hojí vaše rány.
Nakreslete invokační pentagram rukou nebo hůlkou nad svíčkou a zapalte ji. „Skrz posvátný plamen zapaluji vášeň Bohyně. Slyš mě, Velká matko!“
Dotkněte se postupně všech kamenů se slovy: „Skrz posvátné kameny volám bohyni lásky. Slyš mě, Velká matko!“
Přejeďte rukama nad květy se slovy: „Skrze posvátné květy volám tvého ducha, Bohyně. Slyš mě, Velká matko!“
Prodýchejte se a vycentrujte svou energii. Prociťte všechny změny v sobě a nechte sílu, aby se trochu usadila. Uvolněte stavidla svých citů. Plačte, křičte, vztekejte se. Řekněte Bohyni všechno, co jste v sobě dusili. I to, co jste nikdy nechtěli říct komukoli. Dokud nebudete mít pocit, že jste řekli všechno. Po celou dobu se dívejte do plamene a vizualizujte si, jak přeléváte energii do plamene.
Až ze sebe dostanete všechno, řekněte: „Neoslepují mě žádné další slzy, žádné další strachy mě už nepoutají. Nemám v sobě střepy z minulosti, nemám v sobě žádnou bolest z minulosti.“
Otočte se, takže svíci budete mít za zády. Zvedněte zrcátko a podívejte se do něj.
„Dívám se zpět a vidím svou duši celou, nikoli jen kousky, které musí srůst. Dívám se do svého srdce a vidím skvělé umělecké dílo. (Vaše plné jméno), miluji tě a prohlašuji, že jsi hodna lásky. Nechť září v mém životě.“
Zavřete zrcátko, otočte se zpět ke svíci.
„Veliká matko, dej svou sílu tomuto kouzlu a nechť má vůle a kouzlo správně zafungují. Nechť vzduch je nese, kéž oheň posílí, nechť voda si je zapamatuje, kéž země je zhmotní. Čtyřikrát volám sílu živlů, po páté nechť duch mé kouzlo zří!
Kéž mé srdce mně navěky patří. Má láska je navěky má.
Tak se staň!“
Nechte svíčku zcela dohořet. Rozpusťte posvátný prostor.
Sesbírejte zbytky vosku, třpytek a květů z oltáře a při novoluní je zakopejte. Zrcátko si ponechte a podívejte se do něj, kdykoli se budete potřebovat o své lásce.

Máte co dodat? Zanechte nám komentář!

XHTML: Můžete použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>